کشف لباس های محرم با علائم شیطان پرستی در هرمزگان

رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان از تشدید طرح کنترلی و نظارتی صنوف و برخورد با فروشندگان پوشاک نامتعارف اطلاع داد و گفت: لباس های محرم با علائم شیطان پرستی در هرمزگان کشف شده است.

کشف لباس های محرم با علائم شیطان پرستی در هرمزگان

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری پلیس، علی اصغر عبادی در تشریح این خبر اظهار کرد: با توجه به اینکه یکی از اهداف دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران به انحراف کشاندن جوانان و نفوذ از راه فرهنگی و دینی است از این رو برابر اخبار و اطلاعات واصله تعدادی از واحدهای صنفی اقدام به عرضه و فروش البسه های مشکی رنگ با توجه به نزدیکی به ایام ماه محرم با آرم و علائم شیطان پرستی و نامتعارف می نمایند.

وی اضافه کرد: به همین منظور اجرای طرح نظارتی و کنترلی صنوف با جدیت در دستور کار نهاده شد و در اجرای یک طرح ضربتی در سطح بازار و مجتمع های تجاری بندرعباس تعداد 57 البسه مشکی با طرح های نامتعارف کشف و برای 5 واحد صنفی متخلف اخطاریه پلمپ صادر شد.

این مسئول انتظامی اظهار کرد: در این طرح متصدیان 5 واحد صنفی متخلف با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و به 23 واحد صنفی تذکرات جدی لازم داده شد.

رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان با تاکید بر استمرار طرح های نظارتی و کنترلی صنوف و قاطعیت پلیس در اجرای این طرح ها، از عموم شهروندان خواست ضمن رعایت و حفظ حرمت ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، در خرید لباس مشکی و محرمی از خرید هرگونه البسه نامتعارف برای خود و فرزندان جدا خودداری نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کشف لباس های محرم با علائم شیطان پرستی در هرمزگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف لباس های محرم با علائم شیطان پرستی در هرمزگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید