پرسپولیس مقابل تیم بدون مربی پارس، استقلال بدون مربی مقابل ماشین

به گزارش خبرنگاران، نیم فصل دوم لیگ برتر با 4 بازی امروز برگزار می گردد که به ترتیب پرسپولیس میهمان پارس جنوبی جم است، تراکتور از نفت مسجد سلیمان پذیرایی می نماید، سپاهان و شاهین بوشهر در اصفهان به میدان می فرایند و ماشین سازی در تهران به مصاف استقلال می آید.

پرسپولیس مقابل تیم بدون مربی پارس، استقلال بدون مربی مقابل ماشین

* پارس جنوبی - پرسپولیس

سرخ پوشان با 28 امتیاز در رده سوم جدول قرار دارند و این فرصت را دارند تا در صورت پیروزی در این بازی ولو شده به صورت موقت برای ساعاتی در صدر جدول قرار گیرند. شاگردان کالدرون امروز به مصاف تیمی می فرایند که سرمربی اش را به تازگی از دست داده است.

فراز کمالوند سرمربی سابق پارس جنوبی بعد از آخرین بازی فصل از سمتش کنار رفت. حتی اگر سرمربی پارس جنوبی تا قبل از بازی مقابل پرسپولیس تعیین گردد، باز هم روی نیمکت نخواهد نشست تا پرسپولیس عملا با تیمی فاقد سرمربی ملاقات کند.

پارس جنوبی شرایط خوبی در جدول ندارد و با 11 امتیاز در رده سیزدهم جدول واقع شده است تا تنها 3 تیم سایپا، گل گهر و شاهین بوشهر پایین تر از این تیم باشند.

* تراکتور - نفت مسجد سلیمان

شکست ناپذیرهای نیم فصل اول در اولین هفته از نیم فصل دوم کار ساده ای در پیش ندارند. شاگردان تارتار که رکورد شکست ناپذیری شان را در نیم فصل نخست حفظ کردند، باید در تبریز مقابل تراکتوری ملاقات نمایند که حالا ساکت الهامی را به عنوان سرمربی کنار خود دارد.

نفت مسجد سلیمان یکی از دو تیم بدون شکست نیم فصل اول که با 11 مساوی رکورددار تعداد مساوی نیز می باشد، با 23 امتیاز در رده ششم قرار گرفته و پیروزی احتمالی در این بازی آنها را به صورت موقت به رده چهارم جدول می رساند.

تراکتوری ها نیز 21 امتیازی و در رده هشتم هستند. آنها نیز در صورت پیروزی احتمالی در این بازی موقتا به رده ششم جدول صعود می نماید.

* سپاهان - شاهین بوشهر

جدال تیم های دوم و آخر جدول آن هم به میزبانی تیم بالای جدول این پیش فرض را ایجاد می نماید که سپاهان شانس بزرگی برای پیروزی در این بازی دارد. شاگردان قلعه نویی در این صورت می توانند به صدر جدول تکیه داده و به انتظار نتیجه بازی استقلال و ماشین سازی بنشینند و امیدوار به لغزش تیم بدون سرمربی استقلال مقابل شاگردان خطیبی باشند.

سپاهان به همراه شهر خودرو با 6 گل خورده بهترین خط دفاعی لیگ را در اختیار دارند و با 20 گل زده بعد از استقلال و به همراه پیکان، دومین خط حمله برتر مسابقات را در اختیار دارد.

ستاره این روزهای تیم سپاهان امید نورافکن است که هم خوب برای آنها گل می زند و هم خوب پاس گل می دهد ودر صورت حضور در این ملاقات هم می تواند یک بازیکن تاثیر گذار باشد.

شاهین با 6 امتیاز در انتهای جدول واقع شده است و حتی در صورت پیروزی در این بازی باز هم نمی تواند از جمع دو تیم انتهای جدول جدا گردد. بهترین گلزن این تیم حسین مالکی است که با 6 گل در رده سوم جدول گلزنان واقع شده است. مالکی در حالی برای شاهین 6 گل زده که آنها کلا 8 بار گلزنی نموده اند.

* استقلال - ماشین سازی

آبی پوشان خاطره خوشی از ملاقات مقابل ماشین سازی در هفته اول ندارند. آنها در حالی که می توانستند با یک امتیاز تبریز را ترک نمایند، اسیر یک ضربه ایستگاهی در دقیقه 96 شدند تا نخستین شکست را در نخستین بازی سال پذیرا باشند. این بازی قبل از هر چیز می تواند برای آبی پوشان جنبه انتقامی داشته باشد.

تیم بدون سرمربی و بلاتکلیف استقلال اگر فرایند پیروزی هایش را در این بازی ادامه دهد، در سرانجام هفته شانزدهم همچنان صدرنشین مسابقات خواهد بود که این هم از اتفاقات عجیب و خاص فوتبال ایران است.

آبی پوشان مثل بازی گذشته علی دشتی، فرشید اسماعیلی و سیاوش یزدانی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارند که این می تواند کار آنها را سخت کند.

بهترین گلزنان استقلال و لیگ مهدی قائدی و شیخ دیاباته هستند که روی هم 15 بار در 15 بازی گلزنی نموده اند و یک تهدید دائمی برای خطوط دفاعی هر تیمی هستند.

برنامه بازیهای روز اول از هفته شانزدهم لیگ برتر به توضیح زیر است:

* پارس جنوبی جم - پرسپولیس تهران ساعت 15 استادیوم تختی جم

داور: علی صفایی، یاری ها: علیرضا ایلدروم - محمدعلی پورمتقی، یاری داوران اضافی: سیدرضا مهدوی - ایمان کهیش، داور چهارم: حامد صفایی، ناظر: محمود رفیعی

* تراکتورسازی تبریز - نفت مسجد سلیمان ساعت 15:30 استادیوم یادگار امام تبریز

داور: امیر عرب براقی، یاری ها: حسن انتظاری - یوسف مغروری، یاری داوران اضافی: کوپال ناظمی - یاسر همرنگ، داور چهارم: بابک خسروی، ناظر: بهرام مهرپیما

* سپاهان - شاهین شهرداری بوشهر ساعت 16:25 استادیوم نقش دنیا اصفهان

داور: مرتضی منصوریان، یاری ها: داریوش صابر مطلق - رحیم حاجیلو، یاری داوران اضافی: مهدی مرجانزاده - حمید حاج ملک، داور چهارم: ولی کاوسی، ناظر: رحیم رحیمی مقدم

* استقلال تهران - ماشین سازی تبریز ساعت 17:30 استادیوم آزادی تهران

داور: سیدوحید کاظمی، یاری ها: سعید علی نژادیان - سعید قاسمی، یاری داوران اضافی: رضا عادل - احمد محمدی، داور چهارم: امیرمحمد داوزده، ناظر: حسن کامرانی فر

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرسپولیس مقابل تیم بدون مربی پارس، استقلال بدون مربی مقابل ماشین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس مقابل تیم بدون مربی پارس، استقلال بدون مربی مقابل ماشین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید