مشکل بزرگ احمدزاده در لهستان: یک نفر نیست با او حرف بزنم!

فرشاد احمدزاده به کشوری رفته که تا به حال هیچ فوتبالیستی از ایران کلاهش هم آنجا نیفتاده بود. او می گوید همیشه تنهاست و حتی یک هم صحبت ندارد.

مشکل بزرگ احمدزاده در لهستان: یک نفر نیست با او حرف بزنم!

به گزارش خبرنگاران ،فرشاد احمدزاده در تازه ترین مصاحبه اش از سختی های حضور در لهستان گفته است:سختی هایی که در لهستان می کشم به کنار، اما اینجا هیچ کسی را ندارم و حتی یک ایرانی هم در شهر ما نیست با او حرف بزنم؛ بعد از سه سال از پرسپولیس رفتم و بالاخره سه فصل در آنجا زندگی کردم و با روزهای خوب و بدش بودم؛ بالاخره در دو تیم پر هوادار ایران(تراکتورسازی و پرسپولیس) بازی کردم و در هر شهری بودم، طرفداران آن لطف خاصی به من داشتند؛ در تبریز که هم شهریانم بودند، همیشه احترام می گذاشتند و تحویلم می گرفتند.در پرسپولیس هم که شرایط خاص خود را داشت و طرفدارانش در آسیا و جهان شناخته گردیده هستند؛ خارج از مسائل فوتبالی، سخت است که در دو ماه گذشته حتی با یک نفر بیرون نرفتم، همیشه در خانه تنها هستم و فقط فیلم می بینم؛ وقتی یک دفعه دورت از آن شلوغی، خلوت می گردد، باید تمرکز بیشتری روی تمرینات و بازی ها بگذاری که این اتفاق هم سختی های خاص خود را دارد.

فرشاد می گوید لیگ لهستان لیگ ضعیفی نیست:بیشتر مردم ایران فکر می نمایند لیگ لهستان ضعیف است چون بازیکن ایرانی در این لیگ نبوده ولی واقعا لیگ سطح بالایی و جای خوبی برای پیشرفت دارد؛هرچه باشد شرایط باشگاه های اروپایی است و همه باشگاه ها از استادیوم ها و زیر ساخت های خوبی برخوردار هستند.

احمدزاده هم از پرسپولیس طلبکار است اما فعلا حرفی از پول نمی زند:من بخاطر بخشی از قرارداد دو سال حضور در پرسپولیس، مطالباتی دارم ولی هیچ وقت به خودم اجازه نمی دهم که از پرسپولیس شکایت کنم و اصلا کار به این مسائل بکشد؛فکر این مسائل نیستم و ان شاالله مسائل پرسپولیس حل گردد و باز هم یک پرسپولیس خوب را ببینیم.

3-270

منبع: ایران ورزشی

به "مشکل بزرگ احمدزاده در لهستان: یک نفر نیست با او حرف بزنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل بزرگ احمدزاده در لهستان: یک نفر نیست با او حرف بزنم!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید