محدودیتهای جدیدی که برای جاده های شمال اعمال شده

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیک در محورهای مواصلاتی استان از ظهر امروز (چهارشنبه) 19 دی ماه اطلاع داد.

محدودیتهای جدیدی که برای جاده های شمال اعمال شده

به گزارش خبرنگاران مازندران، علیرضا قدمی، اظهار کرد: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیتهای ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد.

وی توضیح داد: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر امروز (چهارشنبه) 19 دی ماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 22 دی ماه از محورهای کرج- چالوس و هراز ممنوع است. تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

قدمی با اشاره به اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس ممنوع است، اضافه نمود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه 21 دی ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور هراز، اعلام کرد: تردد کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 19 دی و همچنین از ساعت 8 تا ساعت 24 روزهای پنج شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

قدمی، گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره 24434 و 24420 با پیش شماره 011 به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه های استان است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "محدودیتهای جدیدی که برای جاده های شمال اعمال شده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیتهای جدیدی که برای جاده های شمال اعمال شده"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید