لمپارد: بورنموث توانایی شکست دادن ما را دارد، کلوپ شایسته تمدید قرارداد بود

به گزارش وبلاگ عینک دودی، فرانک لمپارد از راستا طولانی تیمش برای کامل شدن سخن گفت.

لمپارد: بورنموث توانایی شکست دادن ما را دارد، کلوپ شایسته تمدید قرارداد بود

به گزارش وبلاگ عینک دودی، فرانک لمپارد در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل بورنموث در هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس از ثابت به عنوان کلید موفقیت آبی ها در آینده نام برد.

سرمربی تیم فوتبال چلسی ابتدا درباره تمدید قرارداد توموری گفت: تمدید قرارداد با توموری برای ما بسیار مناسب بود. او راستا طولانی را طی کرده و این پیشرفت حاصل تلاش خودش است.فیکای اخلاق کاری را از خودش نشان داده و اینکه می خواهد پیشرفت کند. اعتماد کامل به او دارم. برایش خشنودم و اکنون مهم است که دوباره سخت تمرین کردن را شروع کند.

او در ادامه گفت: حضور در بین 4 تیم بالای جدول سخت به نظر می رسد. راستای طولانی برای ما در پیش خواهد بود.کارهای زیادی برای انجام دادن داریم و باید تمرکزمان روی این موضوع باشد. مهم است ثابت کنیم مردم درموردمان اشتباه می کردند.با اولیویه ژیرو در مورد آینده صحبت نکرده ام. در واقع با هیچ کدام از بازیکنان درمورد ژانویه صحبت نکرده ام. خشنود می شوم ژیرو بماند اما می خواهم همه برای چلسی با نهایت توان تلاش کنند. ناتان آکه در بورنموث فوق العاده بوده است. از مدافعانی که در اختیار دارم، بسیار خشنودم. باید نگران بازی فردا برابر بورنموث و دیگر بازی ها باشیم.باخت مقابل وستهام یک هشدار بود. انتظار نداشتم آن ها را شکست دهیم چرا که خوب بازی نکردیم. بورنموث کیفیت لازم برای شکست دادن ما را دارد از بازیکنانی که در خط هافبک دارم، راضی هستم. با توجه به برنامه مسابقات، گاهی می خواهیم تغییر کنیم و با توجه به فاکتور خستگی از سیستم چرخشی استفاده می کنیم. به بازیکنان سطح بالایی نیاز داریم که بتوانند تیم را ارتقا دهند. از ترکیب فعلی خشنودم. جای پیشرفت زیادی برای پولیشیچ وجود دارد. واقعا از فرم او خشنودم. انتظار زیادی از پولسیچ دارم و این انتظار بیشتر هم خواهد شد.سمت چپ دفاع یک نقطه ضعف است اما وقتی به بازیکنان و کیفیت آن ها نگاه می کنید، متوجه می شوید این یک مشکل نیست. می خواهم مدافعان کناری به خط حمله اضافه شوند و دائم به جلو و عقب بروند. برای مثال امرسون عملکرد خیلی خوبی در بازی مقابل لیل داشت.

او در خاتمه اضافه نمود: نمی خواهم جیمز را با کس دیگری مقایسه کنم. دیدن بازی او بسیار جالب است. اوکیفیت زیادی به تیم اضافه نموده و از وقتی وارد تیم شده، واقعا خوب بوده است. لیورپول در چند سال اخیر یک رقیب بزرگ محسوب می شود. بابت تمدید قرارداد به کلوپ تبریک می گویم چرا که شایسته ماندن بود. مربیان بزرگ زیادی در لیگ برتر داریم.توموری هنوز آماده نیست و امیدواریم هفته بعد به تمرینات اضافه شود. لوفتوس چیک به چند هفته استراحت برای اضافه شدن به تمرینات نیاز دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لمپارد: بورنموث توانایی شکست دادن ما را دارد، کلوپ شایسته تمدید قرارداد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لمپارد: بورنموث توانایی شکست دادن ما را دارد، کلوپ شایسته تمدید قرارداد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید