فرمانده کل ارتش از پایگاه دریایی بوشهر بازدید کردند

به گزارش وبلاگ عینک دودی، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز از پایگاه دریایی بوشهر بازدید کرد.

فرمانده کل ارتش از پایگاه دریایی بوشهر بازدید کردند

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش در ابتدا با حضور در یگان هوادریای پایگاه دریایی بوشهر از قسمت های مختلف این یگان شامل اسکادران 212 و آر اچ و همچنین تجهیزات مین روب نیروی دریایی ارتش مستقر در بوشهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی ارتش، وی در ادامه با حضور در مرکز آموزش تخصص های افسری پایگاه دریایی بوشهر از نحوه آموزش افسران دوره های عالی و مقدماتی این پایگاه که در رسته های مکانیک، عرشه، مالی، ترابری، آماد، پرسنلی، بهداشت و الکترونیک مشغول طی دوره هستند بازدید و ارزیابی کرد.

وی همچنین با حضور در مدرسه آموزش زمینی چتربازی پایگاه دریایی بوشهر، مراحل آموزش زمینی چتربازی و محل جمع آوری چتر، چتر بندی و سایر آموزش های این مدرسه را مورد ارزیابی قرارداد.

پست فرماندهی یدکی پایگاه دریایی بوشهر شامل دسک های مخابرات اطلاعات نظامی، عملیات و پدافند از دیگر قسمت هایی بود که مورد بازدید فرمانده کل ارتش قرار گرفت.

امیر سرلشکر موسوی در ادامه با حضور در ناوتیپ سطحی پایگاه دریایی بوشهر، از یگان های شناور مستقر در این ناوتیپ شامل ناو های موشک انداز کلاس پیکان اعم از ناو موشک انداز گرز، گردونه، فلاخن و همچنین ناو پشتیبانی گناوه و لندینگ کرافت خارگو بازدید کرد.

کارخانجات پایگاه دریایی بوشهر شامل کارگاه تست موتور ها قسمت دیگری بود که مورد بازدید فرمانده کل ارتش قرار گرفت.

وی همچنین در ادامه سلسله نشست های تخصصی خود با آحاد کارکنان ارتش، این بار در استان بوشهر، در یک نشست صمیمی با دانشجویان دوره های عالی و مقدماتی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و سایر فرماندهان و کارکنان ارتش اعم از کارکنان نیرو های پدافند هوایی و هوایی مستقر در استان بوشهر به پرسش های آنان پاسخ داد.

در این بازدیدها، امیر دریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش امیر سرلشکر موسوی را همراهی کرد

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فرمانده کل ارتش از پایگاه دریایی بوشهر بازدید کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمانده کل ارتش از پایگاه دریایی بوشهر بازدید کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید