طراح صحنه سریال خواب زده درگذشت

به گزارش وبلاگ عینک دودی، مهدی جعفری که به دلیل آتش سوزی در محل تصویربرداری سریال نمایش خانگی خواب زده دچار سوختگی حاد شده بود، بعد از دو روز بستری، صبح امروز (21 مهر ماه) در بیمارستان در گذشت.

طراح صحنه سریال خواب زده درگذشت

الهام غفوری تهیه کننده سریال خواب زده در گفت وگویی با خبرنگاران، با تایید خبر در گذشت مهدی جعفری گفت: آخرین روزهای تصویربرداری را پشت سر گذاشته بودیم، نمی دانیم واقعا چه اتفاقی افتاد، سوختگی آنقدر شدید بود که نمی شد کاری کرد. کار ما متوقف شده است چون نه دکور را داریم و نه وحید را.

وی در ادامه درباره مراسم تشییع این طراح صحنه گفت: فعلا کارهای ترخیص انجام و به کرج که محل زندگی اش بود منتقل شده است. پس از انجام مراحل پزشکی قانونی مراسم برگزار خواهد شد.

این تهیه کننده گفت: ما برای کارشناسی حادثه رخ داده در خواست کارشناسی نموده ایم. چون کسی داخل آن لوکیش نبود، واقعا باید ببینیم ماجرا چه بوده است؟ نمی دانیم واقعا چه اتفاقی افتاده است. لوکیشن ما فینال کار بود و کاملا برا فیلم برداری آماده شده بود و همه باید آنجا را ترک می کردند. نمی دانم چه اتفاقی افتاده که ایشان دوباره به لوکیشن بازگشته و آن رخ داد. خداوند به خانواده مهدی جعفری صبر بدهد.

روز گذشته شنبه 20 مهر ماه، مهدی جعفری طراح صحنه تلویزیون به دلیل آتش سوزی در محل تصویربرداری سریال شبکه خانگی خواب زده دچار 85 درصد سوختگی شد.

خواب زده به تهیه کنندگی الهام غفوری و کارگردانی سیروس مقدم، به نویسندگی سعید نعمت الله، سریالی در ژانر وحشت برای نمایش خانگی است که با انجام مراحل تصویربرداری و سپری کردن مراحل فنی در شبکه نمایش خانگی توزیع می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "طراح صحنه سریال خواب زده درگذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراح صحنه سریال خواب زده درگذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید