شاخه گل های شهرداد روحانی برای نوازندگان دختر

شهرداد روحانی که به تازگی چوب ثابت رهبری ارکستر سمفونیک تهران را در دست گرفته است، هم زمان با ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر به نوازندگان دختر ارکستر سمفونیک و ارکستر جوانان دنیا، شاخه گل هدیه کرد.

شاخه گل های شهرداد روحانی برای نوازندگان دختر

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، تمرینات مشترک ارکستر سمفونیک تهران و جوانان جهان امروز ظهر، 14 مرداد ماه در حالی به سرانجام رسید که شهرداد روحانی با اعضای این ارکستر دیدار کرد.

شهرداد روحانی با همراهی علی اکبر صفی پور، مدیرعامل بنیاد رودکی ضمن دیدار از این ارکستر بمناسبت ولادت حضرت معصومه (ع) و روز دختر شاخه گلی تقدیم تک تک دختران نوازنده ارکستر کرد. این تمرین به رهبری دامیانو جورانا برگزار شده بود.

روحانی همچنین گفت: از بابت حضور ارکستر جوانان شهر و همکاری با ارکستر سفمونیک تهران بسیار خوشحالم و باعث افتخار است که شما اینجا حضور دارید.

صحبت های این رهبر و آهنگساز برجسته در سرانجام با تشویق نوازندگان رو به رو شد.

شهرداد روحانی پیش از این درباره برگزاری کنسرت مشترک ارکستر جوانان جهان با ارکستر سمفونیک تهران، اظهار نموده بود: این کار قطعا نتایج خوبی را در پی خواهد داشت. به طور کلی اجرای کنسرت های مشترک بین ارکسترهای بزرگ از جمله کارهایی است که در جهان بسیار اتفاق می افتد و از این بابت جای خوشحالی دارد که ارکستر سمفونیک تهران هم به این سمت حرکت نموده است.

رهبر ارکستر سمفونیک تهران اضافه نموده بود: در این باره به این خاطر که در جریان دقیق برگزاری این پروژه و این کنسرت نبودم و به تازگی متوجه آن شدم نمی توانم در خصوص جزئیات پروژه نظر بدهم، اما به طور کلی یکی از نیازهای افزایش کیفیت ارکسترها تبادل تجربه با ارکسترهای مختلف در سطح جهان است و قطعا برگزاری این کنسرت هم برای موسیقی ما و هم برای ارکستر سمفونیک تهران خیلی مفید و مثمر ثمر خواهد بود.

کنسرت مشترک ارکستر جوانان جهان با ارکستر سمفونیک تهران 20 تا 22 مرداد ماه به رهبری دامیانو جورانا، لوریس چکناواریان و نصیر حیدریان در تالار وحدت تهران برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شاخه گل های شهرداد روحانی برای نوازندگان دختر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاخه گل های شهرداد روحانی برای نوازندگان دختر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید