زن بیونیک مجهز به تراشه و آهن ربا شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، طی تصادفی مرگبار استخوان های پشت، مچ ها و زانوهای های یک مهندس آمریکایی شکست. او اکنون با استفاده از ایمپلنت ها و ابزارهای مختلف بدن خود را ارتقا داده است.

زن بیونیک مجهز به تراشه و آهن ربا شد

وینتر مارز 31 ساله یک ترابشر(transhumanist) است که هم اکنون در لیورپول انگلیس زندگی می نماید. او می گوید ایمپلنت های زیر پوستش به او یاری می نمایند فعالیت هار روزانه را راحت تر انجام دهد.

در حال حاضر دو میکروتراشه در بدن او نصب شده تا درها را باز و اطلاعات ارسال کند. علاوه برآن چراغ هایی ال ای دی در بازوها و آهنرباهایی در انگشتانش نصب شده اند.

او پس از تصادف مجبور شد ایمپلنت های پزشکی در بدنش نصب کند و از همین جا فرایند بیونیک شدن او شروع شد.

او می گوید: کاسه یکی از زانوهای من با پرینتر 3 بعدی ساخته و با جراحی نصب شده است. همچنین در بدن من ایمپلنتی برای جلوگیری از بارداری نصب شده است.

این عمل های جراحی سبب شد ذهنیت مارز نسبت به قابلیت هایی که می تواند به بدن خود بیفزاید، تغییر کند. او تراشه هایی ریز در دست چپش نصب کرد تا در خانه را برایش باز کند. عملکرد آن نیز شبیه دستگاه های کارتی است که تراشه های موجود در یک کارت را ردیابی می نمایند یا مانند درهای اتوماتیکی که به طور اتوماتیک افراد را شناسایی می نمایند و باز می شوند.

یک تراشه دیگر در دست راست او نصب شده که حامل اطلاعات کارت تجاری او است. می توان با موبایل این تراشه را اسکن کرد و جزئیات تجاری او را تعیین کرد.

بقیه تغییرات بدنی مارز شامل نصب آهنربا در انگشتانش و البته چراغ های ال ای دی در ساعددست هایش است.

او می گوید: ایمپلنت های من فعال هستند. آنها یاری می نمایند قبل از آنکه مسئله ای پزشکی برایم به وجود آید، نگرانی هایم را به راحتی از بین ببرم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "زن بیونیک مجهز به تراشه و آهن ربا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زن بیونیک مجهز به تراشه و آهن ربا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید