توفیقی: نتیجه استقلال مقابل ستاره های گران قیمت الریان، شاهکار بود، همه ایرانی ها از برد آبی پوشان لذت بردند

پندار توفیقی، معاون پیشین باشگاه استقلال گفت: پیروزی استقلال مقابل ستاره های گران قیمت الریان قطر، شاهکار بازیکنان این تیم بود.

توفیقی: نتیجه استقلال مقابل ستاره های گران قیمت الریان، شاهکار بود، همه ایرانی ها از برد آبی پوشان لذت بردند

پندار توفیقی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره فزونی 5 بر صفر استقلال مقابل الریان قطر و راه یابی آبی پوشان به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: نمایش خیره کننده استقلال بار دیگر غیرت، تعصب و همدلی ایرانی ها را به خوبی نشان داد، آن هم در شرایطی که مصاف استقلال و تیم گرانقیمت الریان نابرابر بود.

وی اضافه کرد: تیم استقلال به دلیل تصمیم عجیب کنفدراسیون فوتبال آسیا، مجبور شد در سفری خسته کننده راهی دبی گردد و به جای میزبانی در زمین خود، در کشور امارات به مصاف الکویت کویت برود. بازیکنان استقلال اما، فارغ از این مسائل پاسخ محکمی به تصمیمات AFC دادند.

معاون پیشین باشگاه استقلال اعلام نمود: شاهکار اصلی آبی پوشان مقابل ستاره های گران قیمت الریان بود، تیمی که یکی از بازیکنانش اندازه بودجه یک فصل استقلال قرارداد بسته است. شاگردان فرهاد مجیدی در نمایشی زیبا، منطقی و عالی توانستند بار دیگر قدرت فوتبال ایران و استقلال را به نمایش بگذارند. به طور حتم، همه ایرانی ها از صعود مقتدرانه استقلال بزرگ لذت بردند، آن هم نه به خاطر یک برد، بلکه به دلیل کارشکنی AFC و صعود یک نماینده دیگر به مرحله گروهی.

توفیقی با اشاره به مسائل اقتصادی باشگاه استقلال گفت: همه استقلالی ها باید دست به دست هم داده و با کنار گذاشتن اختلافات، به فکر ایجاد آرامش برای مجموعه استقلال باشند. فراموش نکنیم این تیم به دلیل اتفاقات یک ماه گذشته درگیر مسائل مختلفی بود، اما در شرایط فعلی که استقلال درگیر سه جام است، همه مدیران فعلی و پیشین به فکر موفقیت استقلال باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "توفیقی: نتیجه استقلال مقابل ستاره های گران قیمت الریان، شاهکار بود، همه ایرانی ها از برد آبی پوشان لذت بردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توفیقی: نتیجه استقلال مقابل ستاره های گران قیمت الریان، شاهکار بود، همه ایرانی ها از برد آبی پوشان لذت بردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید