توافق اینتر و گالاتاسرای بر سر انتقال ملو

به گزارش وبلاگ عینک دودی، خبرنگاران: رسانه های ایتالیایی از توافق تیم های فوتبال اینتر و گالاتاسرای برای انتقال هافبک برزیلی تیم ترکیه ای به ایتالیا خبر داده اند.

توافق اینتر و گالاتاسرای بر سر انتقال ملو

به گزارش خبرنگاران، گروهی از رسانه های ایتالیایی مدعی شده اند که پیشنهاد اینتر به گالاتاسرای برای خرید فلیپه ملو مورد قبول مسئولان این باشگاه ترکیه ای قرار گرفته است و هافبک دفاعی برزیلی قرمزپوشان استانبول امروز (سه شنبه) برای انجام تست پزشکی باشگاه اینتر، راهی میلان می گردد.

روز گذشته مسئولان گالاتاسرای خبر تقاضای ملو از این باشگاه برای موافقت با بازگشت وی به ایتالیا را تأیید کردند و اکنون شبکه اسپورت مدیاست ایتالیا ادعا نموده است که او در آستانه عقد قرارداد با نراتزوری واقع شده است.

به گزارش این شبکه، رقم قرارداد انتقال ملو سه میلیون یوروست و موفقیت بازیکن پیشین یوونتوس در تست پزشکی اینتر به منزله قطعی بودن قرارداد اوست.

پیش از این گفته می شد که گالاتاسرای برای فروش ملو 10 میلیون یورو می خواهد و به همین دلیل انتظار می رود، که آبی و مشکی پوشان شهر میلان رقم قابل توجهی را به پاداش ها اختصاص دهند. همچنین گفته شده است که اینتری ها انتقال یوتو ناگاتومو، مدافع ژاپنی خود به استانبول را هم به عنوان یک گزینه برای کاهش رقم پرداختی به گالاتاسرای بابت خرید ملو، در نظر گرفته اند.

منبع: تسنیم

به "توافق اینتر و گالاتاسرای بر سر انتقال ملو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق اینتر و گالاتاسرای بر سر انتقال ملو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید