تصاویر : بوقلمون های که قرار است مورد بخشش ترامپ قرار بگیرند

به گزارش وبلاگ عینک دودی، دو بوقلمون که قرار است در آستانه روز شکرگزاری مورد عفو رییس جمهور آمریکا قرار بگیرند، هم اکنون در یک هتل مجلل در واشنگتن نگهداری می شوند.

تصاویر : بوقلمون های که قرار است مورد بخشش ترامپ قرار بگیرند

به گزارش انتخاب؛ بوقلمون های روز شکرگزاری کاخ سفید که قرار است روز سه شنبه به مناسبت این روز مورد بخشش دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا، قرار بگیرند، به واشنگتن رسیدند.

این دو پرنده در یکی از اتاق های هتل مجلل ویلارد نگهداری می شوند که هزینه یک شب اقامت در یکی از اتاق های این هتل بین 200 دلار تا 3500 دلار است!

قرار است در روز سه شنبه این بوقلمون ها مورد عفو ترامپ قرار گیرند که در نتیجه از پختن و خوردن این حیوان برای شام جلوگیری می گردد. این مراسم به مناسبت روز شکرگزاری در آمریکا برگزار می گردد.

گفته می گردد که اولین رییس جمهوری که بوقلمون روز شکرگزاری را مورد بخشش قرار داده لینکلن بوده است. سال جاری هفتادمین سالگرد برگزاری این سنت دیرینه است. رؤسای جمهور اسبق آمریکا هم هر ساله در آستانه روز شکرگزاری یک یا دو بوقلمون را مورد عفو قرار می دادند.

روز شکرگزاری یک تعطیلی ملی در آمریکا و کانادا بوده و مردم به شکرانه برداشت محصول هر ساله جشنی برگزار می نمایند. در آمریکا روز شکرگزاری در چهارمین پنجشنبه ماه نوامبر و در کانادا در دومین دوشنبه ماه اکتبر برگزار می گردد.

بوقلمون یکی از محبوب ترین غذاهایی است که هر ساله در هر میز غذایی در روز شکرگزاری یافت می گردد. در جشن های شکرگزاری امروزی، رییس جمهور آمریکا یک یا دو بوقلمون را در یک حرکت نمادین، عفو می نماید و با این کار این بوقلمون ها اجازه ادامه زندگی را خواهند داشت.

منبع: انتخاب

به "تصاویر : بوقلمون های که قرار است مورد بخشش ترامپ قرار بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر : بوقلمون های که قرار است مورد بخشش ترامپ قرار بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید