ایران 4 - نپال صفر، جوانان ایران با دست پر به مصاف امارات می روند

مصاف تیم های ملی جوانان ایران و نپال و با رجحان 4 برصفر ملی پوشان ایران به پایان رسید.

ایران 4 - نپال صفر، جوانان ایران با دست پر به مصاف امارات می روند

به گزارش خبرنگاران، مصاف تیم های ملی جوانان ایران و نپال در چارچوب مسابقات قهرمانی جوانان آسیا با رجحان چهار بر صفر تیم ایران به سرانجام رسید.

نیمه اول این بازی، توپ و میدان در اختیار ملی پوشان ایران بود و این شاگردان پورموسوی بودند که موقعیت های زیادی روی دروازه حریف ایجاد کردند اما هیچ کدام از فرصت های گلزنی ایران تبدیل به گل نشد تا نیمه اول با تساوی بدون گل سرانجام یابد.

نیمه دوم بازهم جوانان ایران بودند که روی دروازه حریف موقعیت ایجاد کردند اما دفاع سرسخت نپال اجازه گشوده شدن دروازه را نداد تا اینکه در دقیقه 74 محمد مهدی احمدی کرنر ارسالی را با ضربه به گل تبدیل کرد.

جوانان ایران پس از زدن گل اول باز هم به حملات خود ادامه دادند تا اینکه در دقیقه 82 احمد رضا جلالی پیروز شد با شوت پای چپ از گوشه سمت راست محوطه جریمه نپال، دروازه حریف را باز کند.

4 دقیقه بعد علیرضا منظمی با تک به تک شدن مقابل دروازه بان و گذشتن از او دروازه حریف را برای بار سوم باز کند. با این حال این سرانجام کار نبود و آریا برزگر در دقیقه 90 روی اشتباه دروازه بان حریف، پیروز شد گل چهارم ایران را به ثمر برساند تا این بازی در نهایت با پیروزی 4 بر صفر جوانان ایران سرانجام یابد.

با این پیروزی جوانان ایران، در گروه D، با توجه به شکست دو بر صفر امارات مقابل قرقیزستان، در صدر این گروه قرار گرفتند.

در این بازی حدود 300 نفر تماشاگر ایرانی به ورزشگاه آزادی آمده بودند تا این بازی را از نزدیک تماشا کنند. در حین نیمه اول بازی میان تماشاگران درگیری صورت گرفت که بعد از دقایقی این درگیری برطرف شد.

وحید هاشمیان و محمدرضا ساکت نیز از مهمانان ویژه این بازی بودند.

تیم جوانان ایران در آخرین بازی گروه D، روز یک شنبه در ورزشگاه پاس قوامین مقابل امارات قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ایران 4 - نپال صفر، جوانان ایران با دست پر به مصاف امارات می روند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران 4 - نپال صفر، جوانان ایران با دست پر به مصاف امارات می روند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید